Běh pod Křížovým vrchem

Oblíbenou sportovní soutěží se pro naše žáky stal terénní běh pod Křížovým vrchem v Adršpachu, kterou každoročně pořádá místní základní škola. Letos se konal 20. června za účasti čtyř škol a bezmála šedesáti dětí. Naši školu reprezentovalo 13 terénních běžců, kteří opět zabojovali a v modrých barvách dobíhali téměř ve všech kategoriích na čelních místech. Domů přivezli 10 medailí, z toho 5 zlatých (J.Mareš, N.Pfeiferová, K.Brát, J.Troutnarová a J.Binar), 3 stříbrné (O.Hornych, I.Hornych, P.Kaufman) a 2 bronzové (M.Král, L.Kaufman). Dopravu na závody nám ochotně zajistil pan Partel z SDH Bukovice a paní M.Hornychová, kterým tímto moc děkujeme.

Velký dík patří samozřejmě i všem našim sportovcům za krásnou podívanou a organizátorům za hladký průběh soutěže, za krásné ceny a výborný pozávodní gulášek.

20.6.2018, Irena Dobiasová , 2017-18