Besídka rodičům

Foto a video - 2011-12, Besídky

Letošní besídku ke Dni matek jsme věnovali nejen maminkách, ale celé rodině. Děti si připravily písničku Mámy tátové, báseň Jiřího Žáčka Doma, píseň Strčprstskrzkrk, stínové divadlo, Anežka Karpfová a Johanka Onderčová nacvičily taneční vystoupení a na závěr děti sehrály pohádku O kohoutkovi a slepičce, se kterou jsme měli velký úspěch na divadelních přehlídkách.

V první části programu měli rodiče možnost shlédnout také filmy a prezentace, které děti vytvořily v rámci projektu Laboratoř filmové tvorby:

filmy:
Jízda na židlích
Od rána až do noci
Souboj šachů
Vež z kostek
Ze židle na židli mp4
prezentace - hrátky s perspektivou:
- Perspektiva (Daniela a Johana)
- Perspektivní obrázky (Jakub a Dominik)
- Perspektiva (Anežka K. a Bára)
- Perspektiva (Dan)