Poslední články základní školy:

Mikuláš ve škole

V pondělí 5.12. navštívila všechny naše třídy družina svatého Mikuláše, andělíčků a čertíků. Mikuláš vyslechl vše, co si pro něj děti připravily a všem hodným dětem nadělil malý balíček.

Putování za zvířátky - prosinec

Letos budeme putovat za zvířátky po našem kraji. Nebudeme hledat jen živá zvířátka, budem hledat spíš místa, která jsou po zvířátkách pojmenovaná.

4. Putování v prosinci - Vánoce pro zvířátka

Tentokrát se vydáme do lesa na Zděřinu. Vezměte s sebou něco dobrého k lesnímu betlému pro zvířátka.

1. Změň mapu na turistickou: www.mapy.cz
  2. Do vyhledávacího políčka zadej souřadnice 50.5254969N, 16.2131869E
  3. Na tuláckou kartu obtiskni razítko a zapiš místo.
  4. Krabičku vrať zpět. Prosím o řádné zabalení a umístění na stejné místo.
  5. Nápověda ke krabičce:podle souřadnic dojdete  na rozcestí. Tam se dobře rozhlédněte a hledejte betlem pro zvířátka.

Tělesná výchova v bukovické hale

Celý listopadový měsíc využíváme k tělesné výchově nově postavenou halu v Bukovici. Jsou zde velká hřiště s umělým povrchem, což využíváme zejména na míčové hry, například přehazovanou nebo vybíjenou. Na rozdíl od malé tělocvičny tu máme spoustu prostoru a pro děti je to bezva změna.