úřední deska Základní školy Úřední deska, 2022-23

Zápis do 1. třídy ZŠ

Zápis do naší školy proběhne v letošním roce ve středu 5.4. 2023. S sebou přineste rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce a vyplněnou žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, která je k dispozici na stránkách školy. Pokud spadáte bydlištěm ........ 

Přečíst celý článek »

6.3.2023, Lenka Karpfová

Poslední články základní školy:

Vynášení Moreny

img_30957

Na již tradiční akci jsme se vypravili v 9 hodin i s mateřskou školou k místnímu potoku Dunajka. Tam jsme si s dětmi zazpívali pásmo písní, zapálili Morenu - symbol Zimy a tu pak hodili do potoka. Jestli se nám podařilo paní Zimu vyhnat, ještě uvidíme, prý se má příští týden opět ochladit.

Fotogalerie k článku

Matematický klokan

img_30925

Po dvou letech, kdy bylo pořádání mezinárodní matematické soutěže omezeno, jsme se opět zapojili do ,,Klokana". V kategorii Cvrček, která je určená pro 2. a 3. ročník, si nejlépe vedla Markétka Beranová, Vašík Exner (oba 3.r.) a Míša Čada ze 2. ročníku. Žáci ze 4. a 5. ročníku soutěžili v kategorii Klokánek. V ní se nejlépe umístila Anička Knillová,  Verunka Hornychová a Tom Lacina, všichni z 5. ročníku. Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme a těšíme se na příští ročník s další várkou zajímavých matematických úloh.


Jarní dílnička pro rodiče s dětmi

img_30924

Ve čtvrtek se na vás budeme těšit ve školní družině od 15 hod. při tvoření slepičky ze sena. Jana a Pavlína