úřední deska Mateřské školy Úřední deska

Oznámení o přijetí dětí do MŠ Bukovice k předškolnímu vzdělávání pro šk. rok 2022/23

Žádosti č. 5/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 9/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 2/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 8/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 6/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 3/2022 se vyhovuje.
Žádosti č.10/2022 se vyhovuje.
Žádosti č. 4/2022 se vyhovuje.
---------------------------------------
........ 

Přečíst celý článek »

16.5.2022, Lenka Svatoňová

Poslední články základní školy:

Zahradní slavnost

img_29679

Včerejší páteční odpoledne patřilo již tradiční akci pořádané společně obcí a mateřskou a základní školou. Krátce před čtvrtou hodinou jsme se všichni sešli na školní zahradě. Nástroje naladilo místní hudební seskupení Houbyzle, kteří hráli k tanci a poslechu po celou dobu. Po úvodním slovu pana starosty a paní ředitelky se již všechny děti připravily k nástupu. A potom již vše postupovalo pěkně za sebou... jako první vystoupili žáčci mateřské školy. Po nich nám své kreativní tanečky předvedli prvňáci a druháci a opět je vystřídali ti nejmenší ze školky. A pak už následovaly 4 série po sobě jdoucích nacvičených tanečních sestav, které si připravili všichni od první do páté třídy. Několikatýdenní...

Přečíst celý článek  » Fotogalerie k článku

Ukončení plavecké výuky

img_29670

Dnes 3. května jsme s dětmi jeli naposledy do Broumova na plaveckou výuku. Ta byla zakončena závody na 25 m volným stylem. Vyhrála Anna Knillová před Kristýnou Brátovou a Michalem Marešem. Ti si odnesli dokonce i drobné ceny. Každý účastník tohoto výcviku si odnesl na památku diplom a co je nejdůležitější, během deseti týdnů si všichni vylepšili své plavecké dovednosti. Všechny děti moc chválíme a příští týden se opět vracíme k původnímu rozvrhu.

Fotogalerie k článku

Putování pavoučka Vincka - U buku

img_29605

S pavoučkem Vinckem jsme se seznámili v knížce Pohrátky aneb cesta pavoučka Vincka. Ta nás bude provázet po celý rok ve škole. Vincek chce ale poznat i zdejší  přírodu. Pojďme i my po jeho cestičkách.

9. Putování pavoučka Vincka -  U buku

Deváté putování nás dovede do lesa nad Petrovičky k vyhlídce na Velký Dřevíč. Je to pěkná trasa na jarní cyklovýlet i pěší turistiku. 

  • Změň mapu na turistickou: www.mapy.cz
  • Do vyhledávacího políčka zadej souřadnice 50.5105550N, 16.1890419E
  • Na tuláckou kartu obtiskni razítko a zapiš místo.
  • Nápověda ke krabičce -  Krmelec