Poslední články základní školy:

Tělesná výchova v bukovické hale

img_30418

Celý listopadový měsíc využíváme k tělesné výchově nově postavenou halu v Bukovici. Jsou zde velká hřiště s umělým povrchem, což využíváme zejména na míčové hry, například přehazovanou nebo vybíjenou. Na rozdíl od malé tělocvičny tu máme spoustu prostoru a pro děti je to bezva změna.

Fotogalerie k článku

Svatomartinské tvoření

img_30388

V rámci výtvarné výchovy a pracovního vyučování děti tvořily svatomartinské výrobky - přání, lucerničky  a rohlíčky plněné mákem. Krásné přáníčko zdobené vločkami, koněm a podkovami a chutné rohlíčky děti donesly do Domova důchodců v Polici nad Metují, kde pod okny zazpívaly i zamávaly. Tím babičkám i dědečkům udělaly velkou radost. 

Fotogalerie k článku

Putování za zvířátky - Kraví hora

img_30324

Letos budeme putovat za zvířátky po našem kraji. Nebudeme hledat jen živá zvířátka, budem hledat spíš místa, která jsou po zvířátkách pojmenovaná.

3. Putování v říjnu - Kraví hora

Tentokrát se vydáme do blízkosti Teplických skal. 

  1. Změň mapu na turistickou: www.mapy.cz
  2. Do vyhledávacího políčka zadej souřadnice 50.5828011N, 16.1465064E
  3. Na tuláckou kartu obtiskni razítko a zapiš místo.
  4. Krabičku vrať zpět. Prosím o řádné zabalení a umístění na stejné místo.
  5. Nápověda ke krabičce: dojdete na Kraví horu a cesta ke krabičce nevede po žádné turistické značce! Kravičky vás ke skrýši dovedou, mějte oči na stopkách. Krabičku hlídá skalní hřib. Prosím nechte vše na místě, neberte, ani nepřemísťujte!...
Přečíst celý článek  »