Poslední články základní školy:

Vybíjená malotřídních škol

img_32420

Sportovních akcí není nikdy dost, proto jsme se jako každý rok zúčastnili vybíjené malotřídních škol. Tento rok nám zázemí poskytla ZŠ Babí. Za slunečného počasí jsme se tam s dětmi vypravili autobusem do Náchoda a po vydatném kilometrovém výšlapu jsme dorazili na tamní hřiště. Ostatní školy již byly na místě, tak se po krátkém úvodním proslovu mohlo začít. První zápas se nám moc nevydařil, ale posléze se naši dostávali čím dál víc do ráže, což nám nakonec vyneslo 4. místo ze sedmi družstev. Bronzová medaile nám utekla pouze o 3 nevybité hráče, protože jsme získali stejný počet bodů. Zcela bezkonkurenční byli žáci ze Suchého dola se všemi vyhranými zápasy, druzí...

Přečíst celý článek  » Fotogalerie k článku

6.6.2024, Jitka Čadová


Den s lesníkem

img_32382

V úterý 4.6. jsme byli pozváni DSO Policko ve spolupráci se Střední lesnickou školou Trutnov na Den s lesníkem. Rádi jsme nabídku přijali a prošli si sedm stanovišť, na kterých nás letos čekali studenti s různými aktivitami. Šlo např. o sázení stromků, poznávání semenáčků, měření dřeva při těžbě, ukázku zacházení s motorovou pilou, práci včelaře a přehlídku trofejí. Na závěr jsme pořadatelům poděkovali za krásně prožité dopoledne a děti dostaly malé občerstvení. 

Fotogalerie k článku

5.6.2024, Lenka Karpfová


Pracovní vyučování 1., 2. a 3. ročníku

img_32345

Když se počasí vydaří, je lepší toho využít a jít s dětmi ven. Na školní zahradě se totiž nachází mnoho přírodního materiálu, ze kterého lze vytvářet úžasné věci. Jako například mandaly. Můžete se přesvědčit a podívat se na práci našich dětí ve fotogalerii.

Fotogalerie k článku

3.6.2024, Jitka Čadová