Aktuality základní školy

Popis štěněte - práce žáků

img_20084

Popis štěněte

Julča
Jůlinka je zvídavá, drzejší a nebojácná. Je převážně černá.Na nohou má béžové ponožky. Na bradě má také béžovou skvrnku. Vypadá jako její maminka. Má také hnědé oči jako Otík. Jsou to ty nejroztomilejší ouška a ocásek, které jsem kdy viděla. Je to kříženec. Její srst je na pohmat hrubší. Oba jsou ohromně roztomilí.

Co bych jim přála
Přála bych jim , aby byly někde na vesnici u starších lidí. Protože vím, že je to vždycky potěší. Jelikož jsem to sama zažila.
Přeju vám krásný život!!!!!!!

Kristýna Gajdošíková, 4.roč.

 

POPIS   ŠTĚNĚTE

Tento pes je kříženec. Je to fena. Má černou srst, jenom na tlapách má hnědou srst a zespoda na krku má také hnědou srst. Jsou jí dva měsíce. Má hnědočerné oči. Je roztomilá, zvídavá, hravá, nebojácná. Jmenuje se Jůlinka. Přála bych jí, aby se dostala do rodiny s dětmi, a mohla si hrát. Také aby bydlela v rodinném domě a měla tam svou vlastní boudu a zahradu. Mohla by tam mít i další štěně, aby si měla s kým hrát i třeba na honěnou. Mohla by být volná, aby nebyla v uzavřeném prostoru.

Kateřina Vacková, 4.roč.        

 

Julča

Julča je černá psí holčička. Konec nožiček má smetanově hnědé. Zespodu tlapičky má polštářky, když našlapuje, aby jí to nebolelo. Julča je menší než její bratříček Otík. Julča má hnědočerné oči. Tu kuličku uprostřed oka má černou. Spodek oka je hnědý a vršek je víc tmavý. Jsou jí dva měsíce. Narodila se asi 16. ledna. Julča je živější. Je hodně zvědavá. Má hebkou lesklou srst. Nejradši by všechno prozkoumala. Je moc roztomilá.

CO BYCH JULČE PŘÁLA
Já bych Julče přála, aby se dostala do dobrých rukou. Aby byla někde, kde jsou děti, protože si myslím, že má děti ráda. Aby měla dobrou společnost. 

Otík

Otík je psí klouček. Je o něco větší než jeho sestřička Julča. Je bíločerný. Spíš je bílý a má na sobě černé skvrny. Jednu má u ocásku na zadečku a druhé dvě má na hřbetě. Ouška má černá. Čerň mu vede až k oku. Úplně stejně to má na druhé straně. Ocásek má u zadečku černý a od půlky je bílý. Čumáček má černý a okolo je bílý. Otík se víc bojí. Je bojácný. Hodně se tulí. Narodil se ve stejnou dobu jako Julča, takže asi 16. ledna. Jsou mu dva měsíce. Je moc roztomilý.

CO BYCH OTÍKOVI PŘÁLA
Aby se dostal někam ke starým lidem. Aby je potěšil a aby se o něj dobře starali. Chtěla bych, aby byl šťastný.

Jarmila Troutnarová, 5.roč.

Fotogalerie k článku

19.3.2018, Irena Dobiasová , 2017-18, Práce žáků

Zpět