Aktuality základní školy

Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a Mateřská škola Bukovice se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 .

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.Velikosti písma jsou uvedeny v relativních jednotkách a je tedy možné využít interní funkce prohlížečů ke zvětšení velikosti písma, standartně je to klávesa CTRL + kolečko myši.

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS3. Stránky jsou přístupné i po vypnutí javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPS, PPSX - tyto formáty otevřete v MS Office, pokud MS Office nemáte, můžete využít zdarma OpenOffice nebo LibreOffice.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu, můžete poslat na adresu skola.bukovice@seznam.cz.

Zpět