Hrátky s Ámosem

Haló, haló, hlásí se Vaše Časomíra,

všem, kteří se zapojili a mé náměty se pokusili uskutečnit fandím a gratuluji.
Děkuji všem, kteří poslali fotku (např. jak hledali barvy a abecedu v přírodě, pletli pampeliškové věnečky - Jáchym, někdo i barvy anglicky - Domča s Emou, či sestrojovali stroje - Tóma).

Jak se mi tak zdá, návrat do školních lavic se už blíží a je na čase, abychom se takto přes internet spolu rozloučili, toto je můj poslední vzkaz s námětem pro Vás.
A co jiného by se na závěr hodilo, než slavnostní dort.
Tentokrát Vám nepošlu žádný recept, ale nechám to úplně na Vás. A pevně věřím, že mi opět pošlete na fotce své výtvory.
Posílám Vám nějaké nápady, jak by takový dort třeba mohl vypadat, vůbec není nutné ho péct, stačí jen krájet, zdobit. Takový dort ani nemusí být sladký - co třeba slaný?
Jen dejte pozor, abyste neskončili jako pejsek s kočičkou, kteří do dortu dali všechno dobré, a víte jak to dopadlo...

Přeji kuchtění zdar
Vaše Časomíra