Strašidelné říjnové tvoření

rodinka DýňovýchNaše výtvarná činnost v měsíci říjnu se nesla ve "strašidelném" duchu: při výtvarné výchově děti vyráběly papírové hlavy, které jsme potom využili v dramatické výchově, kde jsme z nich vyrobili loutky a pojmenovali je "rodinka Dýňových". Po aranžmá na školní zahradě jsme loutky vyfotografovali a fotografie odeslali do soutěže Halloween, kde jste se mohli zůčastnit hlasování pro nejhezčí strašidlo. I potom našly loutky využití. Děti si s nimi mohly hrát ve školní družině a nyní zdobí chodby naší školy. Celé výtvarné snažení si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Najdete tam i obrázky z pracovní výchovy, ve které děti tvořily svá strašidla z dýní a též několik větrníků pro podzimní vítr.

30.10.2009, Pavlína Kollertová , Školní družina, 2009-10