Chystáme se do 1. třídy

Vážení rodiče, zde jsou ještě jednou informace, které jste již dostali na naší první schůzce - co děti budou do 1. třídy potřebovat a co ve škole dostanou. Přeji vám všem mnoho pohodových dní.

školáci

Děti dostanou:

Balíček pro 1. třídu – varianta Eva (můžete se podívat na www.sevt.cz)

Centropen Tabulka Mája + 2 popisovače. Vodovky 12 barev. Plastelína - 10 barev. Pastelky školní - 12 barev

Fixy trojboké - 12 barev, popisovač Tornádo Blue. Tužka grafitová č.2, 2 ks. Lepidlo tuhé 10 g. Spoko Školní nůžky dětské kulaté 13 cm. Ořezávátko jednoduché, s víkem a kontejnerem. SEVT Omalovánky s uvolňovacími cviky pro děti od 5 let. Rozvrh hodin. Sešit Premium 512, A5 10 l. linkovaný 16 mm. Sada školních písmen, číslic a značek. Úkolníček pro 1., 2. a 3. třídu A6. Centropen Pravítko Tornado Cool.

Děti potřebují:

Do školy: přezůvky, kufřík (nebo krabice) na výtvarné potřeby, penál (možno vybavit z balíčku, který děti dostanou)

Na výtvarné tvoření: staré tričko, hadřík, 20 špejlí

Na tělocvik: cvičební úbor v látkové tašce – tričko, cvičky, teplákovou soupravu

Do družiny: převlečení na ven (tepláky v šatně v látkové tašce)

(nepoužíváme desky na vystřihovací písmenka a číslice)

Sejdeme se i s rodiči ve čtvrtek 1. 9. 2022 v 7:30 před naší školou, odejdeme ke zvoničce slavnostně přivítat prvňáčky a poprvé zazvonit. Potom strávíme asi hodinu ve škole a rozejdeme se. Prvňáčci si tento den berou aktovku, aby si měli kam uložit dárky a slušelo jim to na fotkách.

7.7.2022, Jitka Čadová ,