Co se bude dít tento týden ve škole:

Úterý:

Vánoční dílna – carving jablka

Přijďte si vyřezat jablíčko na vánoční stůl. Dílnu povede Tomáš Kollert, žák hotelové školy Hronov, absolvent kurzu vyřezávání ovoce a zeleniny. K vidění budou i ukázky vyřezaného exotického ovoce.  Dílnu můžete navštívit 18. 12. 2012 ve školní družině mezi 14. až 16. hod.

S sebou si prosím přineste jablko a špičatý menší nůž.

Středa:

Návštěva Muzea papírových modelů v Polici nad Metují
V muzeu si prohlédneme papírové modely a vyrobíme dáreček k vánocům. S sebou si děti přinesou 10 Kč na autobus. Odjezd z Bukovice je ve 12. 55 a zpět se vrátíme buď pěšky nebo autobusem ve 14.35 (záleží na počasí).

Vánoční putování za zvířátky
Sejdeme se v 16.30 před školou a vydáme se do lesa ke krmelci nadělit něco dobrého zvířátkům.

S sebou: teplé oblečení, dobré boty, trochu cukroví, čaj a hlavně něco do krmelce pro zvířátka (tvrdý chléb, jablíčka, mrkev, kaštany, seno)

Po návratu přibližně okolo 18.00 hodiny s dětmi počkám na autobus, místní převedu přes silnici nebo odvedu domů. Pokud bude pršet, akce se nekoná.

Pátek:

Vánoce ve škole
Děti si přinesou trochu cukroví na oslavu a dáreček pro svého spolužáka.

Poslední výlet se ŠD v letošním roce
Po obědě se vydáme na Ostaš do restaurace na něco dobrého. Návrat do 14.45 hodin. Kdo se výletu nezúčastní prosím o odchod ze ŠD po obědě. Pokud bude pršet, výlet se nekoná a zůstáváme ve škole.
S sebou: teplé oblečení, dobré boty, peníze na občerstvení.

17.12.2012, Pavlína Kollertová , 2012-13