Aktuality základní školy

Dětský den

img_4780

V pátek se konal ve škole v Bukovici Den dětí. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů ve škole. Učilo se jen dvě hodiny. Další hodinu jsme dostali vypočítat těžké příklady. Za správné výsledky jsme dostali zvláštní peníze, za které jsme si mohli koupit něco dobrého. Já jsem si koupila vanilkový nanuk a kamarádka Bára si za moje peníze koupila pendrek a to mě rozzlobilo! Ty, ty, ty, Báro!

Kristýna Sirková, 3.roč.

Den dětí ve škole začal úplně normální hodinou českého jazyka. Ale už při druhé hodině se začaly dít věci. Paní učitelka rozdávala dlouhatánsky dlouhé sloupečky příkladů. Já jsem si myslela, že je to písemka, ale paní učitelka řekla:“ Kolik budete mít příkladů, tolik budete mít peněz, za které si něco koupíte.“ Nikdo nevěřil, že to, co si budeme moct koupit, že bude k jídlu. Ale doopravdy to k jídlu bylo. Asi to mělo být k tomu, aby se děti měly kvůli čemu snažit, a takéke Dni dětí. Bylo to moc pěkné, všem se to určitě líbilo. A ty ostatní hodiny byly takové volnější. A to bylo vše, ale krásné.

Vendulka Berková, žákyně 4.ročníku

31.5.2013 jsme měli ve škole Den dětí. Byla to zábava. Za počítání jsme dostávali paragrafy. A za ty paragrafy jsme si kupovali nanuky! Já jsem měla 52 paragrafů, Venda měla 140 paragrafů a Mikuláš 137, další nevím. Já jsem si koupila kostku, protože mi Venda půjčila osm paragrafů a ona měla taky kostku, ale čoko a já vanilku. No a u nanuků jsme se s Vendou bavily, až jsme se popadaly za břicho. A podle mě to bylo dobře vymyšlené a krásné! Paním učitelkám se to moc povedlo. Já to chválím.

Veronika Onderčová, žákyně 4.ročníku

Fotogalerie k článku

7.6.2013, Pavlína Kollertová , 2012-13

Zpět