Vánoční besídkou, dílnou a nadílkou jsme zakončili v naší školce rok 2013. Přejeme všem krásné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí v roce 2014!
21. prosince 2013, Lenka Svatoňová ,
Zpět