Aktuality základní školy

Zápis do 1.ročníku

img_6870

Byla jsem s Leničkou u zápisu do 1.třídy. Dělala různé úkoly, počítala, psala, malovala. Skládala obrázky pohádky od začátku do konce. Byla moc šikovná. Trošku se styděla a pořád se jen smála. Všechno dobře udělala, proto může jít od září do 1.třídy.

Markéta Scholzová, žákyně 3.ročníku

Ve středu se konal zápis v bukovické škole. Napekli jsme buchty a vše přichystali. Potom přišli předškoláci. Celkem jich bylo deset. Když přišli, dostali kornout, do kterého si poté dávali poklady, které získali u tří stanovišť. Byli tam tři leváci a paní Kollertová z toho byla celá zmatená. Bylo tam i občerstvení, ke kterému mohli jít rodiče. Když všichni odešli, začalo velké uklízení.

Vendula Berková, žákyně 5.ročníku

Ve středu 5.2.2014 byl u nás ve škole zápis předškoláků do 1.třídy. Přišlo jich 10: Vítek, Dan, Vašík, Kačenka, Kristýnka, Jáchym, Jáša a další tři, ale jejich jména si už nepamatuju. Moje práce byla u občerstvení. Dělala jsem kávu a další pití. Vařit kávu bylo celkem obtížné. První pokus se nezdařil a následovaly další dva pokusy. Šťáva byla jednoduchá: nalít sirup a zalít vodou. Ještě, že mi pomáhala Venda, ve dvou se to lépe táhne. Všechny děti byly úspěšně přesunuty do 1.třídy. Končili jsme dost pozdě, skoro jsme nestihli kroužek lezení.

Veronika Onderčová, žákyně 5.ročníku

Fotogalerie k článku

7.2.2014, Irena Dobiasová , 2013-14

Zpět